Komentowana treść: Games TOP10 za marzec
[#1] Re: Games TOP10 za marzec
Początek końca Superfroga, oby tak dalej

[#2] Re: Games TOP10 za marzec

@alpine, post #1

Czyli wystarczy znaleźć ponad 40 znajomych chcących zagłosować na np. Civilization, i moja kultowa gra przestanie wlec się w ogonie za jakąś durną żabą
[#3] Re: Games TOP10 za marzec

@wali7, post #2

Ode mnie Cywilizacja dostała 9 pkt. A ja w przeciągu 2 m-cy sprawnie ulokuję Dreadnoughts w pierwszej dziesiątce :)
[#4] Re: Games TOP10 za marzec

@Baron Althaar, post #3

Uważaj bo mogę Ci pozycje obniżyć moją ofensywą z K240

[#5] Re: Games TOP10 za marzec
Za dużo klikania - oddaje w myślach głos na "settlersów"
[#6] Re: Games TOP10 za marzec
Jedynka Settlersów miała klimat nie powiem, równie dobra potem,

bo w miare świeża była dopiero trójka;)
[#7] Re: Games TOP10 za marzec

@Hugen, post #6

W trójce autorzy chyba zaskoczyli swoja glupotą nawet siebie, i jest bylo do dzisiaj. Ale i tak najwieksze przegięcie to Settlersi V - tu chyba glownym pomyslem bylo jak z settlersow zrobic rts`a. Udalo sie ale połowicznie, ani to dobry rts ani 'klasyczna' strategia
[#8] Re: Games TOP10 za marzec

@alpine, post #7

A jak chciałbyś, żeby S3 wyglądała jak S1 i S2, to by było dopiero przegięcie, trójka wprowadziła trochę dynamizmu, nie robiąc z gry rts'a (już bardziej nim jest Knight & Merchaints z grafą ala S2).

S4 to z kolej manewr ala S1 i S2 czyli odrobine poprawić silnik, dorzucić więcej szczegółów w grafie, dać większe rozdziałki itp.

S5 z kolei -masz rację- to już odrobine za bardzo przegięcie-

w strone rts'a jak by nie było, cóż idą z postępem nie tylko technologicznym jeśli idzie o silnik graficzny i jego wymagania,

i teraz już możemy się spodziewać jak będzie wyglądała część szósta... :)
[#9] Re: Games TOP10 za marzec
A gdzie mój upragniony topek miesiąca? :)
[#10] Re: Games TOP10 za marzec

@El Amigos, post #9

W tym miesiącu nikt się nie popisał.
[#11] Re: Games TOP10 za marzec

@Hugen, post #8

Jak widać autorzy postanowili (na szczęście) wrócić do korzeni bo szykują wierny remake Settlers II: http://diesiedler2.de.ubi.com/game_galerie.php

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem